Catering - Umut Temizlik

Catering


Kurumsal organizasyonlarınızda profesyonel ve sonuçları başarılı bir hizmet için ilk yapmanız gereken Umut Temizlik iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız ve toplantı için yer ve zaman almanız olacaktır. Ofisimizde ya da isteğiniz üzerine sizin belirlediğiniz yerde toplantı yapılıp gerekli ürün lansmanı ve sunum yapılacaktır. Görevimiz öncelikle sizi belirlediğiniz bu özel günün karmaşasından kurtarmak ve istediğiniz hizmetin daha fazlasını sunmaya çalışarak siz değerli dostlarımızı hizmet ve çalışmalarımızla memnun bırakmaktır.

Fuar organizasyonlarınızda çözüm bulmak bizim görevimiz olacaktır. Yalnızca aklınızdan geçenleri bizlere iletin, fikirleriniz bizde karşılık bulup daha fazlasını size sunabiliriz. Siz toplantı halindeyken artık eşiniz ve çocuğunuzda aynı ortamda farklı etkinlikler yapabilir. Bizimle toplantılarınız artık daha verimli ve keyifli. Yaratıcı toplantıları destekleyen, düzenleyen bir firma mı arıyorsunuz?

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz. fuar organizasyonu, fuar ikramları, fuar catering gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bugünkü tecrübe, bilgi birikimi ve sağduyumuz ile; etik değerler organizasyon halkla ilişkiler mesleğinin ulusal ve uluslar arası standartlarından ödün vermeksizin sizlerle birlikte başarmak umuduyla; Başarıyı, para kazanmaktan önde tutan anlayışımız ile yıllardan bu yana ulusal birçok organizasyona imza atmış bulunmaktayız.

Sınırsız Catering Menü
- 1 Çay – Kahve Otomatı ( Nescafe, Çay, Cappucino ve Sıcak Çikolata servis edebilen )
Sınırsız bardak, karıştırıcı, şeker ve çay-kahve-cappucino-sıcak çikolata ekipmanlarıyla beraber.
- Sınırsız Kuru Pasta, Kanepe
- Sınırsız Kola, Fanta, Soda, Meyve suları
- Sınırsız Kuruyemiş
- Sınırsız Cips , Çerez
- Sınırsız Karton Bardak (Sıcak İçecekler için)
- Sınırsız Plastik Kristal Bardak (Soğuk İçecekler için)
- Tabak, peçete ve diğer ekipmanlar


Ayrıca fuar paketimize satış temsilcilerimizle görüşerek ihtiyacınıza uygun ekleme ve çıkartmalar yapabilirsiniz.Etiketler:


© 2014 www.umuttemizlik.net | Umut Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti.

Sosyal Medyada Paylaş: