Ev Temizliği - Umut Temizlik

Ev Temizliği


Umut Temizlik Firması Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibi ile eviniz villanız yazlığınız ve özel yaşam alanlarınızda ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Bize ulaştığınız andan itibaren bulunduğunuz alan ile ile ilgili olarak sizden almış olduğumuz detaylardan sonra gerekli ekip ve profesyonel dezenfektan temizlik malzemelerimiz ile birlikte planladığımız saatte ziyaretinize geliyoruz. Planlanan sürede sizin ve sevdiklerinizin sosyal yaşamınız etkilemeden evinizi villanızı yazlığınızı özel yaşam alanlarınızı Tepeden Tırnağa büyük bir titizlikle dezenfekte ederek temizliyoruz.

Umut Temizlik olarak firmamızın en önemli prensibi kaliteli temizlik hizmeti sunmak olup insanların her şeyin en güzeline layık olduğunun bilincinde olmak amacımızdır. Bu doğrultuda en iyi temizlik, en kaliteli temizlik ve en ekonomik temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için varız.

Hijyen ile ilgili bazı pratik bilgiler.

Temizlik malzemelerimiz endüstiriyel nano teknolojik temizlik malzemeleridir.

Ev temizliği villa temizliği yazlık temizliği Özel mekan temizliği için uygundur.

Temizlik ürünlerimiz Anti Alerjiktir. Sağlığa uygun temizlik malzemeleri kullanırız.

Astım bronşit ve cilt hastalıkları alerjik unsurlar nedeni ile temizlik yapmakta zorlanan ve temizlik malzemelerine karşı duyarlılığı olan ev hanımları

İçiniz rahat olsun içinize sinecek bir şekilde % 100 sağlıklı ve memnuniyet garantisi ile sizlere hizmet vermekteyiz.Etiketler:


© 2014 www.umuttemizlik.net | Umut Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti.

Sosyal Medyada Paylaş: