Hostes ve Model Temini - Umut Temizlik

Hostes ve Model Temini


Tanıtım Hostesi ve Hostes Model, Fuar,tanıtım ve açılışlarda en büyük yardımcınız, firma temsilciniz hatta satışlarınıza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayısız firmaya hizmet vermiş kuruluşumuz talebinize uygun prezantable, eğitimli ve kurumunuz yapısına uygun eleman temini konusunda son derece titizdir.

Stand hostesleri, Fuar hostesler, Tanıtım Hostesleri, Tercüman Hostes, Karşılama Hostesleri, Servis Hostesleri başlıkları altında sunabileceğimiz hostesler özellikleri ve donanımlarına göre belli sınıflara ayrılmıştır. Fuarınız ve tanıtımınızda yer vereceğiniz Stand Hostesi ve Tanıtım Mankenleri hedef kitleniz tarafından kurumunuz personeli olarak algılanır, Bu sebepten seçeceğiniz Fuar Hostes ya da Fuar Mankeni son derece önemlidir. İçeriğe göre stand da çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi,ürün tanıtımı, tercüme, promosyon dağıtımı gibi görevleri yerine getirir stand hosteslerimiz. Patenli Hosteslerimiz (Patenci Hostesler) promosyon ve broşürlerinizin fuar ve tanıtımlarda daha geniş kitleye ulaşmasını sağlar. Baskılı tişört giyen Patenli Hostesler tanıtımınızı daha da etkili kılar. Sizde hostes model talepleriniz için mutlaka bizi arayınız.

Ürün tanıtımının, Açılışın ve Fuar Standının söz konusu olduğu organizasyonda prezantabl, hoş, düzgün fiziğe sahip Tanıtım Mankenleri ile estetik ve hoş bir tanıtım sağlayabilir ve daha dikkat çekici bir etki bırakabilirsiniz.

Hostes Temini konusunda titiz ve seçici değerlendirmemizle firmanızın vazgeçilmez bir çözüm ortağı olma arzusundayız.Etiketler:


© 2014 www.umuttemizlik.net | Umut Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti.

Sosyal Medyada Paylaş: